روش های بازگرداندن کالا

 از آنجایی که جلب رضایتمندی مشتریان هدف اصلی اکلیل است، سعی ما بر آن است که همه کالاهای ما با بهترین کیفیت و با شرایط مورد نظر مشتری به دست آن ها برسد، با این وجود در صورتی که هر یک از مواردی که در ذیل به آن اشاره شده، ایجاد گردید حتماً در 24 ساعت اولیه دریافت محصول با واحد خدمات مشتریان اکلیل تماس گرفته و نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایند.

1. اگر کالا و محصول خریداری شده دارای ایراد و یا نقص فنی می باشد.
2. اگر کالای خریداری شده از نظرمشخصات (ازقبیل سایز ، رنگ ، جنس ، مارک ) و ظاهر فیزیکی آن با اطلاعات وب سایت مطابقت نداشته باشد.
3. اگر کالای خریداری شده دارای آسیب و یا ایراد فیزیکی در نتیجه حمل و نقل کالا است.
4. انصراف مشتری از خرید محصول سفارش داده شده.


روند بازگرداندن محصول : 
کلیه کالاهای مرجوعی مشتریان گرامی پس از تحویل از حیث قبول عودت بررسی خواهد شد و در صورت تایید کارشناسان مربوطه مبلغ فاکتور محصول عودت و به حساب مشتری واریز می گردد و در صورت رد عودت ، کالای مرجوعه با بیان علت عدم پذیرش برای مشتری باز پس فرستاده خواهد شد. بدیهی است که کنده نشدن اتیکت محصول، عدم استفاده از محصول و تماس در فرجه 24 ساعته و ارسال در مدت مقرر (7 روز) از الزامات پذیرش عودت بوده و ارسال ناقص و بدون بسته بندی ارجینال ( در مورد انصراف مشتری از خرید) موجب رد عودت خواهد شد.

 مغایرت مشخصات محصول:
هنگام تحویل گرفتن محصول خریداری شده اطلاعات درج شده روی بسته را با دقت مطالعه کنید و در صورت مغایرت اطلاعات آن با محصول سفارش داده شده از باز کردن آن خودداری کنید و حتما در مدت 24 ساعت با واحد خدمات مشتریان اکلیل تماس بگیرید کارشناسان ما رویه بازگرداندن محصول را برا ی شما توضیح خواهند داد.

انصراف از خرید :
اگر در ساعات اولیه سفارش محصول از خرید خود انصراف دادید مراتب را در همان ساعات اولیه با واحد خدمات مشتریان اکلیل در میان بگذارید در غیر این صورت در زمان ارسال سفارش از قبول آن توسط مامور پست خودداری کنید. و در صورتی که سفارش خود را دریافت نمودید و در مدت مقرر 7 روزه از خرید خود انصراف دادید، اگر محصول و یا کالای خریداری شده جزء کالاهایی که شامل گارانتی نیستند نباشد و شرایط ذیل را دارا باشد، قابل بازگشت خواهند بود.
محصول و یا کالا شرایط عودت 
پوشاک  عدم زدگی ، بوی بد یا بوی عطر ، کنده نشدن اتیکت محصول
زیورالات و جواهرات بدون استفاده و یا زدگی
لوازم برقی و خانگی بدون باز شدن بسته بندی اصلی محصول

مواردی که شامل 7 روز ضمانت کالا نیستد : کلیه لوازم آرایشی و بهداشتی  و کالاهایی که توسط کارخانه بسته بندی شده اند نظیر شکلات و عطر و ترشیجات و مواردی از این قبیل که با باز شدن پلمپ آن باعث به خطر افتادن سلامت مشتری می شود، شامل گارانتی تعویض قرار نمی گیرند. 
در صورت ایراد و نقص در کالای خریداری شده در این مجموعه لطفا در 6 ساعت اولیه از دریافت محصول، موضوع را با واحد خدمات مشتریان اکلیل در میان بگذارید، در صورت تایید معیوب بودن کالا مبلغ فاکتور عودت داده خواهد شد.

قوانین مربوط به بازگرداندن پوشاک و کفش : قوانین مربوط به عودت کفش و پوشاک و عینک شامل گارانتی 7 روزه نمی باشد و مدت زمان پرو محصول 6 ساعت منظور گردیده است  و در صورت سایز نبودن  در بازه 6 ساعته از دریافت محصول نسبت به ثبت سفارش عودت آن توسط خدمات پس از فروش مشتریان اقدام گردد.