روش های پرداخت 
 
1. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی :

کلیه کاربران اکلیل می توانند هزینه ی سفارش خود را از طریق درگاه های اینترنتی به صورت آنلاین پرداخت نمایند و پس از دریافت رسید مبنی بر پرداخت موفق، سفارش به صورت خودکار وارد مرحله ی آماده سازی و ارسال قرار می گیرد.
 
2. واریز به حساب یا کارت به کارت: 
 
کاربران محترم می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت قید شده در این قسمت واریز و یا کارت به کارت نمایند و پس از ثبت تراکنش پرداخت شده، در زمان تحویل سفارش کارت شناسایی و رسید مبنی بر پرداخت وجه را به مامور پست تحویل نمایند.
شماره حساب : 
شماره کارت : 
نزد بانک ملت به نام ....................................


 
3. پرداخت در محل:
به کاربران محترم سفارش می گردد از روش پرداخت اینترنتی و یا واریز به حساب جهت تسریع در ارسال سفارش استفاده کنند و از پرداخت کارمزد مضاعف (6 درصد هزینه فاکتور به مامور پست) در محل جلوگیری نمایند.
پس از اعتبار سنجی جهت پرداخت در محل مرسوله آماده سازی و ارسال می گردد . هزینه فاکتور سفارش به یکی از روش های زیر قابل پرداخت می باشد. 
- پرداخت به صورت نقدی: جهت تحویل کالا در محل برای راحتی و آسودگی بیشتر، پول نقد به میزان فاکتور صادر شده و کارت شناسایی به همراه داشته باشید.
- پرداخت با کارت بانکی:  ماموران پست از طریق دستگاههای کارت خوان سیار(pos) امکان پرداخت و تحویل مرسوله را فراهم نموده اند.